Перше, чого потребує залежна людина і його родина - це консультація нарколога Харків анонімно. У державних наркологічних лікарнях лікування алкоголізму і наркоманії проходить за умови обов'язкової постановки на наркологічний облік, що є неприйнятним для більшості сімей.

Ніхто не хоче надавати проблему розголосу, тому жителі Харкова шукають спосіб допомогти алкоголіку або наркоману анонімно. У нашому реабілітаційному центрі ви можете отримати консультацію нарколога вищої категорії конфіденційно. Послуги, які ми надаємо допоможуть вам позбавитися від залежності.

Нарколог в Харкові
Нарколог в Харкові консультує людей з алкогольною та наркотичною залежністю анонімно. Це важливо, тому що сім'ї в яких є залежна людина, не хочуть розголошувати проблему, з якою зіткнулися. Ми гарантуємо конфіденційність нашим пацієнтам і надаємо професійну допомогу.

Ви можете викликати нарколога на будинок або записатися на прийом до лікаря в стаціонарі реабілітаційного центру. Доктор допоможе визначити стадію залежності і підбере ефективні методи відновлення організму і психіки після отруєння токсичними речовинами.

Як допомогти наркоману зі стажем
Близькі люди часто не знають, як допомогти наркоману зі стажем. Вони кожен день бачать те, що людина руйнує своє життя, а його стан погіршується. Єдиний спосіб - довіритися професіоналам, які за допомогою індивідуального підходу і ефективних методів лікування допоможуть людині повернутися до тверезого способу життя.

Способи, які використовують самі залежні, наприклад вживання знеболюючих препаратів під час ломки не здатні вирішити проблему. Психологічна залежність настільки сильна, що людина не може впоратися з тягою. Наш нарколог проведе детоксикацію організму і допоможе зупинити дію токсичних речовин.

Записатися на прийом до нарколога
Необхідно записатися на прийом до нарколога, якщо у вашій родині є наркоман або алкоголік, який потребує допомоги. Якщо людина не хоче лікуватися сам, ми допоможемо переконати його в необхідності реабілітації. Лікар-нарколог допоможе вивести отруйні речовини з організму і стабілізувати стан залежної людини.

Анонімна консультація нарколога допоможе переконатися в наркоманії, якщо ваш близький заперечує вживання. Лікар проводить детоксикацію організму, тести на вживання наркотичних препаратів, кодування, підшивку і надає широкий спектр послуг для алко-наркозалежних.