Коли людина отруює свій організм токсичними речовинами йому потрібна детоксикація від алкоголю і наркотиків. Це перший крок, щоб зупинити дію ПАР, поліпшити фізичне самопочуття, позбутися синдрому абстиненції і приступити до подальшого лікування психологічної залежності в реабілітаційному центрі.

Є два способи виведення токсичних речовин з організму - класична детоксикація або УБОД. Перший спосіб дозволяє очистити організм на дому або в стаціонарі, підходить для наркоманів і алкоголіків. Другий метод підходить тим, хто вживає опіати і потребує екстреної наркологічної допомоги.

детоксикація алкоголіків
Детоксикація алкоголіків спрямована на виведення з запою. Очищення організму від токсичних речовин відбувається завдяки медикаментів, які використовує лікар. Схема лікування підбирається індивідуально для кожної людини і забезпечує поліпшення самопочуття людини, яка п'є вже через 2-3 години.

Крім того, ми проводимо екстрену детоксикацію алкоголіків. При таких симптомах як блювота з кров'ю, неадекватна поведінка, тремор кінцівок, прискорене серцебиття і ін. Рекомендується негайно звернутися по наркологічну допомогу, щоб стабілізувати стан п'яниці.

Відновлювальна крапельниця для алкоголіка
Для чого встановлюється відновлювальна крапельниця для алкоголіка? При запійного алкоголізмі в організмі накопичуються токсичні речовини. Для їх якнайшвидшого виведення використовується екстрена детоксикація. Лікар встановить крапельницю в домашніх умовах або стаціонарно для виведення продуктів розпаду спиртного з організму.

У складі крапельниці містяться поживні речовини, які прискорюють процес очищення організму від токсинів. Так само в складі ліків є нудоти, знеболюючі, заспокійливі препарати, завдання яких швидко стабілізувати все життєво-важливі процеси в організмі, відновити його нормальну діяльність.

Екстрена детоксикація алкоголіків
Якщо організм отруєний токсичними речовинами з'являються порушення в роботі організму - серцево-судинній системі, нирках, печінці, шлунково-кишкового тракту. Алкоголік відчуває нудоту, блювоту, запаморочення, похмілля. У таких ситуаціях необхідна екстрена детоксикація алкоголіків в стаціонарі наркологічного центру.

Не відкладайте вирішення проблеми на завтра. Надайте допомогу близькій людині вже зараз - оформите виклик нарколога на будинок на нашому сайті і скористайтеся професійними послугами лікаря-нарколога. Це допоможе обірвати запій і стабілізувати стан питущого людини.