Нарколог до дому Харків анонімно надає послуги для наркоманів і алкоголіків. Лікар працює без перерв і вихідних, надає допомогу на дому цілодобово. Якщо ви залишите заявку на нашому сайті вже через 40 хвилин доктор приїде до вас і проведе детоксикацію організму, щоб вивести токсичні речовини в найкоротші терміни.

Алкоголізм і наркоманія призводять до наслідків для здоров'я і психіки. Зовсім люди потребують екстреної наркологічної допомоги. Якщо у вас немає можливості приїхати в стаціонар, ми приїдемо до вас з усім необхідним обладнанням і медикаментами для проведення дезінтоксикаційної терапії.

Анонімна наркологічна допомога
Анонімна наркологічна допомога дозволяє скористатися послугами лікаря-нарколога на дому і зберегти конфіденційність. Все що ви повинні повідомити лікаря - це стаж вживання, вид і дозування речовини, яке вживає ваша близька людина. Ми надаємо широкий спектр наркологічних послуг:

Детоксикація алкоголіків;
УБОД при наркоманії;
Виведення із запою на дому;
Зняття ломки від наркотиків;
Проведення тестів на вживання ПАР;
Мотиваційна бесіда з залежним;
Діагностика стану організму і психіки;
Усунення наслідків алкоголізму і наркоманії;
Складання індивідуального плану лікування;
Кодування, підшивка;
Стаціонарна реабілітація.
Зверніться до нарколога, якщо не знаєте як допомогти залежній людині. Не використовуйте ліки і аптечні препарати без призначення лікаря. Доктор приїде до вас додому, проведе обстеження стану залежного, підбере необхідні методи терапії і допоможе зупинити дію токсичних речовин.

Викликати нарколога на будинок
Щоб викликати нарколога на будинок, достатньо залишити заявку на нашому сайті і фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом. Лікар спеціалізується на наданні наркологічних послуг в домашніх умовах. Ви можете проконсультуватися з наркологом з питань лікування наркоманії і алкоголізму.

Доктор порекомендує дієві методи боротьби з алкогольною залежністю в залежності від кожної індивідуальної ситуації. Для кого-то буде досить підшивки або кодування, іншим же знадобитися курс психо-соціальної реабілітації, щоб позбутися від психологічної залежності.

Анонімна допомога нарколога
Анонімна допомога нарколога спрямована на усунення наслідків вживання наркотичних речовин або алкоголю. У людей, які регулярно отруюють свій організм, виникають побічні ефекти для здоров'я, позбавитися від яких може допомогти тільки кваліфікований фахівець. Деякі з них:

Біла гарячка;
психоз;
запій;
ломка;
Алкогольне отруєння;
Нудота блювота;
Передозування;
Больовий синдром;
безсоння;
тремор;
аритмія;
Підвищений артеріальний тиск.
Після того як лікар проведе огляд стану організму він підбере необхідні медикаментозні препарати для позбавлення від побічних ефектів отруйних сполук, які містяться в спиртних напоях або в складі наркотиків. Тривалість медикаментозної терапії залежить від індивідуальних особливостей.

Детоксикація алкоголіків в домашніх умовах

Якщо ви будете шукати способи як позбутися похмілля на дому, ви можете побачити абсурдні методи зняття алкогольної абстиненції, наприклад розсіл. Детоксикація алкоголіків в домашніх умовах можлива тільки в тому випадку, якщо процедуру проводить кваліфікований лікар-нарколог.

Нетрадиційна медицина і народні засоби не допоможуть усунути похмільний синдром, алкогольну інтоксикацію або обірвати запій. Для цього потрібно викликати нарколога на будинок в Харкові, який використовує сертифіковані лікарські препарати і проводить поетапне очищення організму.

Зняти ломку від наркотиків на дому
Для того щоб зняти ломку від наркотиків на дому, ви повинні звернутися до нарколога, який надає послуги в домашніх умовах. Лікарські препарати, які використовує лікар, допоможуть зупинити дію токсичних речовин, відновити і поліпшити стан наркозалежного. Крапельниця допомагає:

Вивести токсичні речовини з організму;
Стабілізувати життєво-важливі показники;
Позбутися від абстинентного синдрому;
Нормалізувати сон і харчування;
Усунути психічні розлади;
Відновити нормальну діяльність внутрішніх органів.
При тривалому отруєнні опіатами або стимуляторами, галюциногенами або аптечними наркотиками людина потребує медикаментозної терапії. Під час детоксикації наркоман перебуває під наглядом лікаря-нарколога, який спостерігає за процесом очищення організму, аж до його повного відновлення.