Для чого проводиться УБОД? Ультрашвидкий опіоїдна детоксикація проводитися в разі отруєння організму наркотиками з опіатами в складі. До них відноситься метадон, героїн, макова насіння. Всім відомо, що після опіатів ломка може тривати більше місяця і заподіює нестерпний фізичний біль наркозалежним.

Лікар встановлює відновну крапельницю, в складі якої знаходяться різні медикаментозні препарати. Вони забезпечують швидке і безболісне виведення токсичних речовин з організму. Якщо ви зіткнулися з ламкою від опіатів - у вас є причина провести УБОД, щоб стабілізувати стан організму.

УБОД наркоманів в Харкові
Наш реабілітаційний центр пропонує пройти УБОД наркоманів в Харкові. Цей спосіб очищення організму є швидким і ефективним. Вам не доведеться випробовувати нестерпну біль, тому що під впливом крапельниці людина занурюється в медикаментозний сон, а коли прокидається відчуває:

Відсутність абстиненції;
Поліпшення самопочуття;
Нормалізація сну;
З'являється апетит;
Проходить депресія;
Немає больового синдрому.
Опіати мають властивість накопичуватися в організмі, як і інші психотропні речовини. Для безпечного виведення токсичних речовин використовується метод УБОД. Він не має протипоказань, перед проведенням нарколог проводить огляд стану залежної людини і підбирає необхідні ліки.

Як зняти ломку від опіатів
Наркотики, які містять натуральний або синтетичний опій в складі призводять до руйнівних наслідків для організму і психічного стану наркозалежного. Найпоширеніша причина, по якій наркоман не може кинути вживати - абстинентний синдром. Як зняти ломку від опіатів?

Метод УБОД вважається ефективним при лікуванні абстинентного синдрому у залежних від опіатів людей. Людина занурюється в медикаментозний сон і не відчуває болю під час детоксикації. Тим часом наркотики виводяться з організму, і коли людина прокидається - всі симптоми абстиненції зникають.

Як вилікувати наркомана зі стажем
При вживанні наркотичних препаратів ін'єкційно виникає ряд наслідків для організму і психіки. Коли стан починає стрімко погіршуватися, людина перебувати між життям і смертю. Настає момент звернутися за допомогою до професіоналів. Ми використовуємо ефективні методи, до яких відносяться:

УБОД - спосіб очистити організм від опіатів швидко і безболісно. Наркоман занурюється в медикаментозний сон, лікар встановлює крапельницю і проводить очищення від токсичних речовин. Цей спосіб підходить для тих, хто вживає героїн, метадон, дезоморфін, макову насіння, налбуфин і інші опіати.
Традиційна детоксикація - може проводитися на дому або в стаціонарі, але займає більше часу, ніж УБОД. При ломці від опіатів наркоман відчуває больовий синдром, який наростає з кожним днем. Тому ми рекомендуємо проводити ультра швидку опійну детоксикацію, а не класичну.
У більшості ситуацій сам наркоман відчуває труднощі в ухваленні відповідальності за своє одужання, тому не звертається за допомогою до нарколога. Найчастіше це робить його сім'я, яка шукає спосіб допомогти близькій людині. Якщо вам потрібна анонімна наркологічна допомога - звертайтеся в наш центр реабілітації.

УБОД в Харкові, недорого
Люди, які шукають УБОД в Харкові, недорого хочуть отримати професійну допомогу. Ціна послуг нашого нарколога є доступною для кожного. Ви можете викликати лікаря до вас додому або приїхати в стаціонар і отримати професійну допомогу по низькій ціні. Дізнатися вартість УБОД можна за номерами гарячої лінії, які вказані на нашому сайті.

Класичний спосіб очищення організму відрізняється від УБОД тим, що він має на увазі 2-х тижневе перебування в стаціонарі під наглядом фахівців. УБОД же можна проводити вдома, при цьому нарколог буде знаходитися поряд з залежним людиною до тих пір, поки його стан не стане стабільним.

Плюси і мінуси УБОД
Розглянувши плюси і мінуси УБОД ви зможете зробити вибір - проводити очищення цим методом або скористатися іншим. У будь-якому випадку наші фахівці проведуть огляд наркозалежного і підберуть саме той спосіб очищення організму, який підходить в кожному індивідуальному випадку. Переваги УБОД:

Відсутність больового синдрому;
Загальний наркоз;
Зниження потреби в наркотиках;
Відновлення організму за 6 годин.
Процедура так само має протипоказання по здоров'ю, тому перед проведенням необхідна консультація нарколога в Харкові. Цей метод ефективний при вживанні опіатів, тому що дозволяє зупинити дію токсичних речовин за короткий проміжок часу.

Безболісно зняти ломку від наркотиків
Якщо ви хочете безболісно зняти ломку від наркотиків - метод УБОД вам ідеально підійде. Нарколог занурює залежної людини в медикаментозний сон за допомогою загального наркозу, тому під час процесу очищення організму наркоман не відчуває абстиненції і больових відчуттів.

Позбавлення від абстинентного синдрому - це лише перший етап при комплексному підході до лікування наркозалежності. Надалі наркоману потрібна реабілітація, щоб усунути тягу і навчитися запобігати зрив. У цьому вам допоможуть фахівці наркологічного центру.