Якщо ви втомилися боротися з пияцтвом і єдиний вихід із ситуації підшивка або кодування від алкоголю Харків, ціна яких доступна для кожної людини - рекомендуємо звернутися в наш наркологічний центр для проведення процедури. Існує два види кодування - медикаментозний і психотерапевтичний.

При медикаментозної кодуванні ефект досягається відразу. Усувається тяга до спиртного, поліпшується самопочуття, але перед її проведенням лікар проводить ретельне обстеження організму і психіки, щоб правильно підібрати препарат. У випадку з психотерапевтичними методами може знадобитися кілька сеансів для досягнення результату.

Скільки триватиме ефект кодування і підшивки
Багато людей цікавляться, скільки триватиме ефект кодування і підшивки від алкоголізму. Все залежить від препарату і способу його введення. Велика практика нашого нарколога дозволяє підібрати необхідні ліки, спираючись на ваші індивідуальні особливості і потреби кожної людини. Препарати для кодування:

Налтрексон. Знижує тягу до спиртного, усуває ейфорійні відчуття після вживання спиртного;
Вівітрол. Вводиться внутрішньом'язово, рекомендується повторювати процедуру 1 раз на місяць, позбавляє від тяги;
Налоксон. Найчастіше застосовується для стабілізації стану організму при алкогольній комі;
Дісульфірам. Термін його дії від 6 місяців до 5 років, блокує ейфорію при попаданні алкоголю в організм;
Еспераль. Має кілька форм і способів введення, забезпечує зниження тяги до алкогольних напоїв.
Щоб правильно підібрати препарат, лікар проводить бесіду з самим алкоголіком і з'ясовує, який термін кодування або підшивки йому необхідний. Крім медикаментозного вшивання препарату-блокатора рекомендується закріпити результати за допомогою курсу психо-соціальної реабілітації.

Кодування від алкоголізму в Харкові
Щоб кодування від алкоголізму в Харкові принесла результат, ретельно вибирайте фахівця, який буде проводити процедуру. Насамперед нарколог повинен дізнатися історію хвороби пацієнта, наявність у нього показань або протипоказань до проведення кодування, далі - підібрати необхідний для цього препарат.

Закодуватися від алкоголю можна за умови, що сам алкоголік дав свою згоду на це. Якщо ви шукаєте методи вилікувати алкоголізм без відома хворого - результату не чекайте. При необхідності ми проводимо мотиваційну бесіду з тих, хто п'є людиною і допомагаємо умовити алкоголіка закодуватися або пройти лікування.

Термін дії кодування від алкоголю
Термін дії кодування від алкоголю визначається препаратом, який вводитися в організм людини. Перед проведенням процедури лікар в обов'язковому порядку проводить консультацію з алкоголіком і з'ясовує його потреби і бажання. Після цього підбирається метод кодування, від якого буде залежати термін дії препарату:

Дісульфірам, Налтрексон, Вівітрол - від 6 місяців до 3-х років;
Гіпноз, метод Довженка - від 1 до 3-х років;
Лазерне кодування - від 6 місяців до 2-х років.
Кожен метод має свої переваги, наприклад метод Довженка - це вид психотерапевтичного кодування, що дозволяє знизити тягу до спиртного без введення в організм лікарських препаратів. Нарколог допоможе підібрати спосіб позбавлення від алкогольної залежності в кожному індивідуальному випадку.

Вшивання ампули від алкоголізму

Ще одним не менш ефективним способом кинути пити є вшивання ампули від алкоголізму. Нарколог в Харкові проводить підшивку в стаціонарі. Перед цим рекомендується утриматися від вживання алкоголю протягом 7 днів. Якщо ви не можете зробити це самостійно, рекомендуємо пройти детоксикацію.

Ефект ампули від алкоголю - блокування ефекту спиртного при попаданні в організм. Відповідно людина не зможе досягти стану алкогольного сп'яніння і у нього пропаде бажання пити. Дотримуючись рекомендації нарколога після підшивки ви зможете повернутися до тверезого способу життя.

Що вибрати кодування або підшивку
Якщо ви не знаєте що вибрати кодування або підшивку - запишіться на консультацію до нарколога, який зможе підібрати для вас процедуру. Вибір методу залежить не тільки від ваших бажань, а й від особливостей організму, показань і протипоказань за станом здоров'я, наприклад:

Психічні розлади;
Цукровий діабет;
Вагітність і ГВ;
Хвороби серця;
Захворювання нирок і печінки.
Проводити кодування і підшивку можна за умови, що організм правильно підготовлений до процедури, а людина не має до них протипоказань. Тільки кваліфікований фахівець може підібрати необхідний метод лікування алкогольної залежності, зібравши інформацію про історію хвороби і стан здоров'я пацієнта.

Підшивка від алкоголізму в Харкові
Як проводиться підшивка від алкоголізму в Харкові? Лікар оглядає алкоголіка, проводить діагностику стану організму і психіки, визначає рівень мотивації на відмову від спиртного. Якщо питуща людина не хоче лікуватися - ми допоможемо переконати його в необхідності медикаментозної підшивки.

Оцінивши переваги запропонованих лікарем методом, доктор проведе очищення організму від токсичних речовин і підготує людини до проведення процедури. А так же розповість про рекомендації після вшивання ампули, щоб результат був стійким і довгостроковим, а алкоголік міг позбутися психологічної та фізичної залежності.