Якщо у вас в родині є питуща жінка необхідно почати лікування жіночого алкоголізму. Наш досвід доводить, що комплексна реабілітація дозволяє відмовитися від вживання спиртного, позбутися від фізичної та психологічної залежності. Фахівці складуть для вас індивідуальний план реабілітації і допоможуть кинути пити назавжди.

Насамперед при алкоголізмі проводитися детоксикація організму. Нарколог на дому встановлює відновну крапельницю для обриву запою і усунення наслідків пияцтва. Цей етап є підготовчим, щоб співробітники могли приступити до психо-соціальної реабілітації.

Як проходить лікування жіночого алкоголізму
Як проходить лікування жіночого алкоголізму в нашому реабілітаційному центрі? Ми складаємо індивідуальний план реабілітації, враховуючи індивідуальні особливості кожної людини. Курс лікування складається з наркологічної допомоги та психотерапевтичних методів реабілітації алкогольної залежності.

У програму реабілітації входять індивідуальні та групові консультації з психологом, психотерапія, сімейні консультації, арт-терапія, когнітивно-поведінкова і гештальт-терапія. Все це допомагає позбутися від психологічного потягу до спиртного і повернутися до здорового способу життя.

Методи лікування жіночого алкоголізму
У розвитку залежності від алкоголю завжди є причини. Це може бути генетична схильність, психологічні труднощі, вплив навколишнього середовища і багато іншого. Методи лікування жіночого алкоголізму, які дійсно ефективні - це комплексна реабілітація в наркологічному центрі.

Для жінок складається індивідуальний план відновлення і реабілітації. Психологи допомагають розібратися в глибинних особистісних причинах формування залежності і подолати психологічний потяг до спиртного. Наша команда допоможе вам усунути тягу до алкогольних напоїв і набути навичок тверезого життя.

Як допомогти п'є жінці
Якщо ви хочете допомогти п'є жінці - вам потрібно вибрати хороший реабілітаційний центр. У нашій роботі ми орієнтуємося на результат. Для цього команда фахівців використовує комплексний підхід - наркологічну і психотерапевтичну допомогу. Ми допоможемо позбутися фізичної та психологічної залежності.

Анонімне лікування алкоголізму у нас - це показник професіоналізму співробітників. Якщо ви потребуєте професійної допомоги, довіряйте життя близької людини кваліфікованим фахівцям з великим і успішним досвідом роботи в сфері лікуванні алкогольної залежності.