Ті, хто звертаються до нас за допомогою цікавляться головним питанням - реабілітація від алкоголізму, що входить у вартість послуг? Методи реабілітації, які ми використовуємо спрямовані на усунення наслідків пияцтва для організму і психіки. Комплексний підхід складається з наркологічної та психологічної допомоги.

Лікування запойного алкоголізму рекомендується проходити в стаціонарі реабілітаційного центру під наглядом команди фахівців. Реабілітація починається з огляду лікаря-нарколога, детоксикації організму, обриву запою, а в подальшому - надання психотерапевтичної допомоги п'є людині.

Як проходить реабілітація алкоголіків
Як проходить реабілітація алкоголіків, запитаєте ви. І ми відповімо - для лікування алкогольної залежності наша команда ретельно продумала умови проживання, створила сприятливе терапевтичну атмосферу, розробила покроковий план відновлення навичок, втрачених за час вживання.

При надходженні в стаціонар психологи та інші учасники терапевтичного процесу допомагають знову прибулому адаптуватися до нових умов, ознайомитися з програмою реабілітації. Після чого алкоголік стає повноцінним учасником групової терапії і проходить лікування алкогольної залежності за підтримки фахівців.

Умови проживання в закритому ребцентров
Якщо порівняти умови проживання в закритому ребцентров і наркологічної лікарні - переваги першого варіанта будуть незаперечні. Ми створили оптимальні умови домашнього типу, щоб люди проходили лікування алкогольної залежності в комфортній атмосфері.

Реабілітація алкоголіків в Харкові починається з консультації лікаря-нарколога. Доктор проведе очищення організму від токсичних речовин, допоможе обірвати запій. Після цього питуща людина отримає психологічну допомогу, пройде Крус реабілітації і повернеться до тверезого способу життя.

Ребцентров для алкоголіків закритого типу
Вибираючи ребцентров для алкоголіків закритого типу ви можете бути впевнені в тому, що людина не зможе перервати процес реабілітації або вжити спиртне під час лікування. Терапевтична атмосфера в нашому реабілітаційному центрі сприяє формуванню навичок, необхідних для тверезого життя в соціумі.

Після консультації з нашими фахівцями ви переконаєтеся в тому, що зробили правильний вибір. Компетентні фахівці з хімічної залежності нададуть вашому близькій людині професійну психологічну допомогу, допоможуть позбутися від тяги до вживання спиртного та повернутися до здорового способу життя.